Nowe marki opraw okularowych dla dzieci i młodzieży

Marzec 2020

Nasza oferta opraw okularowych dla dzieci i młodzieży powiększyła się o nowe modele opraw inspirowanych popularnymi filmami. Dla chłopców proponujemy oprawy z motywami z Gwiezdnych Wojen (Star Wars) oraz bohaterami Avengers i Spider Manem, dla dziewczynek – piękne zdobienia z Krainy Lodu (Frozen), a dla najmłodszych pacjentów – bezpieczne i funkcjonalne oprawki Fisher Price. Zapraszamy!

okulary star wars  okulary frozen   okulary fisher price

okulary avengers

okulary spider man

 

Międzynarodowa konferencja w Łodzi

Listopad 2019

Nasi specjaliści spędzili weekend na międzynarodowej konferencji na temat presbyopii oraz kontroli postępującej krótkowzroczności u dzieci i młodzieży, z udziałem wykładowców z USA, Chin, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Kanady i Włoch. 

 Brak dostępnego opisu zdjęcia.  Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „KRÓTKOWZROCZNOŚĆ U DZIECI NIECHIRURGICZNE LECZENIE”

 

Optoklinika w Krotoszynie

Listopad 2019

16 listopada spędziliśmy cały dzień w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krotoszynie, gdzie przeprowadziliśmy bezpłatne badania wzroku dla podopiecznych z niepełnosprawnością intelektualną.

Zespół specjalistów z Optokliniki wraz z zaprzyjaźnioną optometrystką – p. Aleksandrą Rainer przebadał w sumie 32 osoby!

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku

 

Nasz Zespół się powiększa!

Lipiec 2019

Bardzo miło jest nam poinformować, że dołączyły do nas dwie przesympatyczne specjalistki – pani Anna Pawełczyk – ortoptystka, pedagog i coach oraz pani Martyna Skonieczna – optometrystka, ortoptystka i optyk okularowy. Nasze nowe specjalistki czekają na Was w naszym gabinecie, a już teraz możecie je poznać tutaj

 

Expert Certificate 2019 dla Optokliniki!

Kwiecień 2019

Nasza klinika została doceniona za wysoką jakość w zakresie doboru soczewek kontaktowych. Miło, gdy ktoś dostrzega to, co jest dla nas najważniejsze, czyli jakość badania i profesjonalną obsługę Was – naszych Pacjentów 😊

 

58373832_949825232015187_1820574707640958976_o

 

Konferencja Cooper Vision w Warszawie

Marzec 2019

W słoneczny marcowy weekend uczestniczyliśmy w konferencji kontaktologicznej z udziałem znanego specjalisty od soczewek kontaktowych, profesora Lyndona Jonesa z University of Waterloo w Kanadzie.

54525115_930553560609021_8904868549357469696_n

 

Nasz Zespół się powiększa!

Luty 2019

Bardzo miło jest nam poinformować, że dołączyła do nas pani Małgorzata Pachniewicz – doświadczony optometrysta kliniczny i tyflopedagog. Nasza nowa specjalistka czeka na Was w naszym gabinecie, a już teraz możecie ją poznać tutaj.

 

Targi optyczne w Poznaniu i Konferencja Optyka 2018

Listopad 2018

W miniony weekend specjalnie dla Was uczestniczyliśmy w targach optycznych i towarzyszącej im konferencji naukowej w Poznaniu, aby jeszcze lepiej pomagać naszym pacjentom. Poznawaliśmy nowe trendy na nadchodzący sezon w modzie okularowej oraz aktualne kierunki w terapii widzenia.

Targi Optyczne 2018

 

Światowy Dzień Wzroku

Październik 2018

Dziś Światowy Dzień Wzroku. Pamiętajcie, że wzrok, to bezcenny dar – trzeba o niego dbać!

 

Zdrowe Oczy w Chorzowie

Czerwiec 2018

Nasza pani doktor ponownie była wolontariuszem-specjalistą programu Zdrowe Oczy, tym razem w ramach XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Okuliści, optometryści i studenci optometrii z całej Polski przyjechali na te zawody, aby bezpłatnie dbać o wzrok sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. Jak wiecie, nasza klinika jest Partnerem Olimpiad Specjalnych od 2016 r. 

O sukcesie tego wydarzenia przeczytacie tutaj.

 

Senioralia 2018

Maj 2018

Po raz kolejny nasza klinika jest partnerem łódzkich Senioraliów. Szczegóły na naszym fb.

Łódzkie Senioralia 2018

Dbaj o wzrok nowocześnie!

Luty/Marzec 2018

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z naszą Panią Doktor w magazynie Lifein.

Dbaj o wzrok nowocześnie

 

Modowe oprawki pod choinkę

Listopad/Grudzień 2017

W naszym salonie pojawiły się oprawki dwóch bardzo znanych i cenionych marek: Carolina Herrera i Escada. Klasyczne wzornictwo, elegancja i piękno detali podkreślają indywidualizm każdej kobiety. Może jest to sposób na niebanalny prezent pod choinkę… :) Więcej informacji tutaj

Optyk Łódź    Optometrysta Łódź

 

Dysleksja

Październik 2017

Dn. 16.10.br. uczestniczyliśmy w konferencji poświęconej problemom uczniów z dysleksją oraz metodom pracy z takimi uczniami. Poszerzyliśmy swoją wiedzę na ten temat i będziemy mogli teraz jeszcze lepiej rozumieć i wspomagać rozwój naszych Młodych Pacjentów. 

okulary Łódź

 

Kolejne nowości ze świata mody okularowej w naszym salonie

Wrzesień 2017

Aby urozmaicić naszą ofertę opraw okularowych, poszerzyliśmy asortyment o marki: MOCOA, LOUIS DELACROIX, FABIO LACETTI i MOOS. Ciekawe i niepowtarzalne wzornictwo oraz przystępna cena na pewno zadowoli wielu Okularników.

 

 

Praktyki w Optoklinice

Lipiec/Sierpień 2017

W te wakacje gościmy w Optoklinice przyszłych techników optyków z Zespołu Szkół Rzemiosła im. J. Kilińskiego w Łodzi. Nasi młodzi goście poznają w praktyce realia zawodu optyka okularowego i mają możliwość wypróbować swoją wiedzę w praktyce. :)

 

soczewki kontaktowe

Odbierz swoje darmowe soczewki kontaktowe!

Lipiec 2017

Rozpoczęliśmy wyjątkową promocję soczewkową. Użytkownikom soczewek oferujemy specjalne karnety, dzięki którym co szóste opakowanie soczewek jednodniowych i co siódme opakowanie soczewek miesięcznych jest bezpłatne!

Szczegóły tutaj.

 

Dla Was rozszerzyliśmy  asortyment!

Lipiec 2017

Tego lata proponujemy Wam nowe kolekcje niemieckiej firmy MENRAD. Wysoka jakość wykonania tych opraw i dbałość o szczegóły z pewnością zadowolą każdego Okularnika. Pełna kolorów i świeżości linia Morgan oraz przełamująca klasykę linia Menrad to świetne propozycje dla osób poszukujących czegoś wyjątkowego. 

Kolejna propozycja, to włoska marka Sover. Wygodny styl, ekskluzywny design i podążanie za nowymi trendami sprawiają, że oprawy Sover są tak interesujące.

Przyjdźcie i sprawdźcie sami!

Menrad_Eyewear_Logo     20_Morgan SOVER_LOGO

LOGO

Zapraszamy Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego!

Czerwiec 2017

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy Partnerem Karty Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego. Posiadaczom karty oferujemy rabaty na zakup okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz na profesjonalny dobór soczewek kontaktowych. 

Zapraszamy!

 

Honorujemy Miejską Kartę Seniora!max_obraz_3111

Maj 2017

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy Partnerem Miejskiej Karty Seniora. Posiadaczom karty oferujemy rabaty na zakup okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych (w tym również progresywnych i półprogresywnych) oraz na profesjonalne badanie wzroku ukierunkowane na problemy wzrokowe Seniorów.

Zapraszamy!

 

Rusza akcja “Wtorki dla Stomatologów”!

Kwiecień 2017

Zapraszamy stomatologów na specjalistyczne badanie diagnostyczne sprofilowane na specyficzne problemy wzrokowe w ich pracy zawodowej. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

 

Wspieramy Duże Rodziny z Łodzi! Łódzka Karta Dużej Rodziny

Marzec 2017

Z radością informujemy, że zostaliśmy Partnerem Łódzkiej Karty Dużej Rodziny. Posiadaczom karty oferujemy atrakcyjne rabaty na zakup okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz na badanie widzenia obuocznego, w tym diagnostykę opto-dysleksji, a także na ćwiczenia wzrokowe opto-dysleksji, zeza i innych zaburzeń widzenia obuocznego.

Zapraszamy!

 

Karta A4

Zostaliśmy Partnerem Projektu Młodzi w Łodzi! 

Luty 2017

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Partnerem Karty Rabatowej Młodzi w Łodzi. Posiadaczom karty oferujemy atrakcyjne rabaty na zakup okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz na dobór soczewek kontaktowych. Zapraszamy!

 

Otwarcie firmy pod nowym adresem! 

Styczeń 2017

Dnia 02.01. odbyło się uroczyste oficjalne otwarcie firmy w nowej siedzibie przy ul. Gdańskiej 91/93. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i pozytywne opinie na temat nowego wystroju i bogatej oferty. Cieszy nas to, że doceniacie Państwo kierunek rozwoju naszej praktyki, ponieważ Państwa zadowolenie jest dla nas źródłem największej satysfakcji i motywacją do działania! 

P1090688 P1090697 P1090692

 

Zmiana siedziby firmy! 

Grudzień 2016

Z przyjemnością informujemy, że rozwijamy się i podnosimy jakość naszych usług. Dlatego też przeprowadziliśmy się do nowej siedziby przy ul. Gdańskiej 91/93. W nowym miejscu oddajemy do Państwa dyspozycji obszerny salon i dwa gabinety diagnostyczno-rehabilitacyjne. Lokal jest również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

certyfikat-partnera-1

Zostaliśmy Partnerem Olimpiad Specjalnych!

Październik 2016

Z dumą zawiadamiamy, że zostaliśmy Partnerem Kampanii “Zdrowa Społeczność Olimpiad Specjalnych”, której celem jest zapewnienie łatwo dostępnej, profesjonalnej opieki zdrowotnej sportowcom z niepełnosprawnością intelektualną.

Więcej informacji o kampanii oraz o samych Olimpiadach Specjalnych na stronie: olimpiadyspecjalne.pl. Prezesem Olimpiad Specjalnych jest pani Anna Lewandowska.

 

Dokupiliśmy nowy sprzęt diagnostyczny! 

Czerwiec 2016

Najnowszej generacji autorefraktometr pediatryczny Plusoptix A12C zakupiliśmy z myślą o naszych najbardziej wymagających pacjentach – dzieciach i osobach z niepełnosprawnością intelektualną.

Urządzenie to dokonuje pomiaru wady wzroku oraz innych potencjalnych problemów wzrokowych w czasie krótszym, niż 1 s, a pomiar odbywa się bezkontaktowo, z odległości 1 m. Dzięki temu badanie wzroku jest mniej stresujące, szybsze i przyjemniejsze!

 

Nawiązaliśmy współpracę z łódzkim oddziałem Polskiego Towarzystwa Dysleksji!

Grudzień 2015

U dzieci, u których podejrzewa się dysleksję rozwojową ważnym badaniem jest badanie wzroku.
Podobne objawy może bowiem dawać tzw. opto-dysleksja obejmująca m.in. zaburzenia akomodacji i zbieżności, które utrudniają dzieciom naukę.


OPTOKLINIKA Korekcja i rehabilitacja wzroku       90-613 Łódź, ul. Gdańska 91/93       tel. +48 797 538 148       salon@optoklinika.pl       gabinet@optoklinika.pl