Zadbaj o wzrok – Twoje narzędzie pracy.

 

Praca zawodowa lekarzy dentystów jest na tyle wymagająca, że powoduje znaczny wysiłek wzrokowy i stwarza ryzyko zaburzeń widzenia w znacznie większym stopniu, niż w przypadku innych grup zawodowych. Dodatkowo praca w powiększeniu (lupy, mikroskop) może nasilać lub wywoływać dolegliwości wzrokowe. Z tych powodów same okulary nie zawsze rozwiązują problemy wzrokowe stomatologów. Dlatego diagnostyka widzenia u tych specjalistów powinna uwzględniać nie tylko wartość wady wzroku, ale także kwestię współpracy oczu i stopień natężenia pracy wzrokowej z bliska.

 

Jako specjaliści korekcji i rehabilitacji wzroku doświadczeni w pracy ze stomatologami rozumiemy ten problem i pragniemy zaoferować Państwu rozszerzone, specjalistyczne badanie diagnostyczne sprofilowane na specyficzne problemy wzrokowe w pracy zawodowej stomatologów. Jest ono bardzo wnikliwe i dokładne, trwa około godziny. Obejmuje elementy funkcjonowania i współpracy oczu, których wielu specjalistów, w tym lekarzy okulistów nie uwzględnia podczas podstawowego badania wzroku. Co więcej, badanie to umożliwia dobór trafnych i kompleksowych rozwiązań problemów wzrokowych związanych z pracą zawodową stomatologów. Dlatego warto z niego skorzystać.

 

Proponowane przez nas badanie uwzględnia m.in.:dentyści

– specyficzną, niewielką odległość roboczą w pracy stomatologa,

– przeciążenie akomodacji i konwergencji,

– pracę z powiększeniem (lupy, mikroskop),

– wady refrakcji,

– zaburzenia widzenia obuocznego.

 

Na podstawie wyników badania zaproponujemy Państwu konkretne rozwiązania Państwa problemów wzrokowych, które mogą obejmować:

– korekcję wad refrakcji,

– wsparcie widzenia do bliży,

– ćwiczenia wzrokowe,

– rehabilitację zaburzeń widzenia obuocznego.

 

Z badania można skorzystać po wcześniejszym umówieniu wizyty: tel. 797 538 148.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem na facebook’u gdzie m.in. znajdują się opinie pacjentów, którzy nam zaufali: facebook.com/Optoklinika


OPTOKLINIKA Korekcja i rehabilitacja wzroku       90-613 Łódź, ul. Gdańska 91/93       tel. +48 797 538 148       salon@optoklinika.pl       gabinet@optoklinika.pl