fotolia_63286038

W naszym salonie optycznym dostępne są miękkie soczewki kontaktowe najnowszych generacji od wiodących producentów. Są to produkty bezpieczne i sprawdzone przez naszych specjalistów i Klientów.

 

Oferujemy soczewki:

  • jednodniowe,
  • dwutygodniowe,
  • miesięczne,
  • indywidualne,

 

dla osób z krótkowzrocznością, nadwzrocznością, astygmatyzmem (nawet przy wysokich wadach wzroku) oraz dla tych, którzy potrzebują okularów do dali i do bliży.

 

Zapraszamy także na profesjonalny dobór soczewek kontaktowych oraz na specjalistyczne kontrole soczewkowe w naszym gabinecie optometrycznym. 

 
 
Oferujemy również wysokiej jakości płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych oraz doradzamy naszym Klientom, jak dobrać odpowiedni płyn do soczewek, które noszą.
 

Więcej informacji na temat miękkich soczewek kontaktowych znajdziesz tutaj.

 
 
 
 

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej promocji soczewkowej!

 

soczewki kontaktowe

Promocja dotyczy soczewek jednodniowych i miesięcznych firmy Cooper Vision (oprócz soczewek XR).

 

Użytkownik takich soczewek kontaktowych, który zechce uczestniczyć w promocji otrzyma od nas karnet, w którym będzie zbierał nasze podpisy przy każdym zakupie swoich soczewek w Optoklinice. Jedno opakowanie soczewek, to jeden podpis. 

 

W przypadku soczewek jednodniowych po zakupie piątego opakowania i uzbieraniu pięciu podpisów, kolejne (tj. szóste) opakowanie pacjent otrzymuje od nas bezpłatnie.

 

W przypadku soczewek miesięcznych po zakupie szóstego opakowania i uzbieraniu sześciu podpisów, kolejne (tj. siódme) opakowanie pacjent otrzymuje od nas bezpłatnie.

 

Jeśli pacjent w ramach jednego karnetu zakupuje soczewki sferyczne i toryczne, bezpłatne opakowanie dotyczy soczewek sferycznych.

 
W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 797 538 148.

 


OPTOKLINIKA Korekcja i rehabilitacja wzroku       90-613 Łódź, ul. Gdańska 91/93       tel. +48 797 538 148       salon@optoklinika.pl       gabinet@optoklinika.pl